Реклама

GRAND ROCK PIANO SHOW: піаніст-віртуоз Ярослав Олійник запрошує на благодійний рок-концерт

Організаторами концерту є Громадська організація "Скарбниця проектів" та Ярослав Олійник – композитор, піаніст-віртуоз, геніальні імпровізації якого підкорили 12 країн Європи

12 квітня 2019 року в ЦКМ "КПІ" відбудеться благодійний концерт GRAND ROCK PIANO SHOW. Це масштабне шоу в рок-жанрі з головним інструментом – роялем, а основну програму складають світові хіти, саундтреки до кінофільмів, авторські композиції, а також класична музика в рок-обробці. Захід відбудеться за участю симфонічного оркестру, рок-бенду, хору та балету.

Організаторами концерту є Громадська організація "Скарбниця проектів" та Ярослав Олійник – композитор, піаніст-віртуоз, геніальні імпровізації якого підкорили 12 країн Європи, лауреат найпрестижніших фортепіанних конкурсів України, Чехії, Німеччини, Італії, Іспанії та Франції.

Цей концерт Ярослав присвячує пам'яті свого батька – Сергія Олійника, учасника АТО, який трагічно загинув від рук вбивці, захищаючи свого сина, 22 червня 2017 біля станції метро "Золоті Ворота" в Києві. Весь прибуток буде спрямована в благодійний фонд "Таблеточки", що допомагає дітям, хворим на рак.

"Мій батько вчив мене, що треба, щось залишити після себе, – розповідає музикант, – В нашому випадку – це музика, це посмішки дітей, що будуть світитися від радості, тільки тому, що можуть жити далі. Як мало потрібно для щастя".

Організатори обіцяють, що жоден не залишиться байдужим, адже зможе зануритися в неймовірну атмосферу рок дійства, насичену найяскравішими емоціями.

Білети на захід можна буде придбати тут: https://concert.ua/ru/event/grand-rock-piano-show

На всі питання стосовно проекту радо відповість президент ГО "Скарбниця проектів" Сергій Сучок (тел. +38 (063) 482 50 60, email: Sergiy.Suchok@skarb.ngo).

Попередній матеріал
"Ганебне шоу триває": суд скасував постанову Кабміну про зниження норм споживання газу
Наступний матеріал
Україна розглядає скасування безвізу з Ізраїлем – МЗС