"Правий сектор" захопив у полон командира підрозділу бойовиків з "ДНР"

  4 дні тому українські бійці взяли боєм опорний пункт терористів під Донецьком і захопили в полон терориста з так званої "ДНР".

  Ним виявився 21-річний Віктор із Костянтинівки. Його батько – колишній міліціонер, а нині один із командирів бандформування "ДНР".

  Уже кілька днів "Правий сектор" веде переговори щодо обміну полонених. Терориста хочуть обміняти на двох бійців добровольчого батальйону. Утім, кажуть, складнощі виникають через те, що на процес намагаються впливати росіяни.

  У цей час сам полонений змінив своє ставлення до українських бійців. Раніше у нього було негативне уявлення щодо "Правого сектору" через російську пропаганду. Нині ж він дякує їм за надання медичної допомоги.

  Як повідомляв "5 канал", у ніч з 16 на 17 травня українські бійці схопили в полон поблизу Щастя Луганської області двох російських спецпризначенців. А вчора на своїй сторінці у Facebook радник голови СБУ Маркіян Лубківський написав, що ватажків терористичного угруповання "ЛНР" покарали за те, що вони допустили затримання ГРУшників. 

  Попередній матеріал
  З початку літа у вагонах київського метро знову запрацюють монітори
  Наступний матеріал
  У Червоному морі виникло два нові острови

  "Правий сектор" призупинив мобілізацію бійців

  У законопроекті про ДУК за основу взято досвід Естонії - "Правий сектор"

  Триває інтеграція ДУК "Правий сектор" в Збройні сили України - Лисенко

  "Правий сектор" виступає за легалізацію своєї діяльності, але не шляхом примусу - заступник Яроша