Як працює система електронного чека – пояснення від ДФС

Зараз є безкоштовне програмне забезпечення для операційних систем Windows і Android

Державна фіскальна служба України запустила в тестовому режимі інформаційну систему для онлайн-реєстрації розрахункових операцій E-Receipt.

Як повідомляють на сайті ДФС, система розроблена в рамках експериментального проекту і дає можливість платникам зареєструвати касу і касирів у режимі онлайн.

Відзначається, що зараз є безкоштовне програмне забезпечення для операційних систем Windows і Android, а наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Також повідомляється, що за результатами тестування ДФС представить до Міністерства фінансів пропозиції щодо участі в експериментальному проекті.

E-Receipt – нова інформаційна система реєстрації і обліку реєстраторів розрахункових операцій, яка передбачає онлайн-реєстрацію пристроїв без подання в контролювальні органи паперових документів і не вимагає абонентської плати за користування.

Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-код, після чого буде передаватися на пристрій.

Інформація про фіскальний номер чека і його QR-код зберігається в E-Receipt і буде доступна для перегляду в електронному кабінеті як платникам податків, так і покупцям.

Попередній матеріал
До Землі наближається цикл метеоударів
Наступний матеріал
Трудове рабство: на Прикарпатті поліція виявила понад 30 жертв, серед яких – діти

В Україні збираються скасувати Книгу відгуків і пропозицій

Samsung має намір випустити два смартфони зі сканером відбитків пальців на дисплеї

Гройсман анонсував податкові перевірки забудовників

У допомогу тим, хто сортує сміття: харків'яни розробили корисний додаток для смартфону – як працює

Надійний захист від води: у Китаї розробили нанопокриття для смартфонів

Нові iPhone: коли та за скільки можна придбати смартфон