газопровод

Глава Мінекоенерго заявив, що пропозиція "Газпрому" щодо транзиту газу є неприйнятною для України – подробиці

  18 листопада "Газпром" направив "Нафтогазу" офіційну пропозицію продовжити чинний контракт на транзит газу або укласти новий терміном на 1 рік

  Пропозиція російського "Газпрому" на адресу "Нафтогазу України" про продовження терміну дії існуючого контракту на транзит газу або укладанні нового терміном на 1 рік із відмовою обох сторін від усіх взаємних претензій у міжнародному арбітражі є неприйнятною. Про це заявив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель в ефірі "Свободи слова" на ICTV, інформує "Новое время"

  Міністр сказав: "Давайте відверто. Ця пропозиція, яка була визначена, вона є неприйнятною для України, з урахуванням того, що треба відмовитися від арбітражів і підписати договір усього на один рік про користування українською газотранспортною системою".

  Водночас міністр висловив надію, що сторони ще зможуть повернутися до конструктивного діалогу.

  Як повідомляв 5.UA, 18 листопада "Газпром" направив "Нафтогазу" офіційну пропозицію продовжити чинний контракт на транзит газу або укласти новий терміном на 1 рік. Умовою укладення контракту з "Нафтогазом" у "Газпромі" назвали відмову обох сторін від усіх взаємних претензій у міжнародному арбітражі. Серед інших умов росіяни назвали скасування рішення Антимонопольного комітету України про накладення штрафу на "Газпром" за "порушення економічної конкуренції" і відгук клопотання "Нафтогазу" про ініціювання розслідування Єврокомісії проти роскомпанії.

  Попередній матеріал
  Ситуація на Донбасі: ворог гатив на всіх напрямках, під Маріуполем поранено військового ЗСУ – штаб
  Наступний матеріал
  На Львівщині у військовій частині сталася пожежа – загинув офіцер