Літак Ан-178 з гідністю представляє Україну на престижному авіасалоні у Великій Британії

"Укроборонпром" презентує на "Farnborough" також програму літака Ан-132 та інші розробки авіаційної галузі

На міжнародному авіакосмічному салоні "Farnborough air show-2016" у Великій Британії у програмі демонстраційних польотів взяв участь український транспортний літак Ан-178 виробництва ДП "Антонов". Протягом всієї виставки відвідувачі можуть оглянути літак на статичній стоянці. Про це повідомляє "Укроборонпром" на власному сайті.

Зазначається, що літак Ан-178 став подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158. Швидкість повітряного судна сягає 825 км на годину.

Літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі – ґрунтових.  Крім того, він здатний перевозити до 18 тонн вантажу.

Дивіться також: "Антонов" оприлюднив презентаційне відео нового Ан-178

У межах української експозиції, крім моделі літака, концерн "Укроборонпром" презентує також програму літака Ан-132, моделі інших літаків виробництва ДП "Антонов", авіаційні керовані ракети та іншу сучасну техніку авіаційної галузі ОПК України.

Концерн сподівається, що участь в авіасалоні дозволить поглибити співпрацю з іноземними колегами. "Головна мета – налагодження обміну досвідом і технологіями, прискорення реалізації програми імпортозаміщення та пошук нових партнерів. Упевнений, ми повернемося з виставки з низкою нових взаємовигідних домовленостей", – наголосив генеральний директор Держконцерну Роман Романов, який очолює українську делегацію на виставці.

/
/
/

Як повідомляв 5.ua, "Антонов" переходить на імпортозаміщення деталей виробництва РФ.

Довідково: Farnborough Airshow-2016 – виставка, що присвячена літальним апаратам всіх типів і призначень, авіаційним та космічним двигунам, супутникам, ремонту і технічному обслуговуванні авіаційної техніки, радарам і системам спостереження, авіоніці та наземному устаткуванню тощо. Виставка проходить кожні два роки і є найбільшою експозицією у Великій Британії та однією з основних у світі.

Попередній матеріал
Президент: Домовилися про продовження місії канадських інструкторів в Україні
Наступний матеріал
Україна має реформувати оборонну систему до вимог НАТО за три роки – Порошенко

У ДП "Антонов" розповіли, коли будуть готові перші Ан-178 для Азербайджану

В Україні з’явився перший літакобудівний кластер на базі "Антонова"

"Антонов" впевнено йде на ринок Індії: підписано новий договір

"Антонов" оприлюднив презентаційне відео нового Ан-178