У США український фільм "Плем'я" назвали найпотужнішою кінострічкою року

  Американські кінокритики назвали український фільм Мирослава Слабошпицького "Плем'я" найпотужнішою за впливом на глядачів стрічкою 2015 року.

  Про це повідомляє Національна спілка кінематографістів України з посиланням на видання Rolling Stone. За інформацією видання, 17 червня "Плем’я" виходить у малий кінопрокат в США. Крім того, північноамериканські кінокритики вважають українську стрічку одним із головних мистецьких явищ літнього кіносезону, і називають її обов’язковою до перегляду. Перші покази українського "Племені" пройдуть у Нью-Йорку.

  Як зазначає американське видання, журналісти порівнюють "Плем'я" з такими кінострічками, як "Дітки" Ларрі Кларка (спільне - робота з молодими непрофесійними акторами), "Незворотність" Гаспара Ное і "Сало: 120 днів Содому" П'єра Паоло Пазоліні.

  Як ми раніше повідомляли, Гран-прі основного конкурсу ігрового кіно на кінофестивалі в Мінську "Золотий Лiстапад" отримав український фільм "Плем'я" режисера Мирослава Слабошпицького.

  Попередній матеріал
  Серйозних зрушень у забезпеченні і роботі рятувальників не було з часів СРСР – пожежник
  Наступний матеріал
  Рятувальник з Донеччини: обладнання старе, працюємо майже руками, коли намагався створити профспілку, не подовжили контракт