Жуляни, добудовують летовище

Бари, дьюті-фрі, кімната віртуальної реальності: як аеропорт "Жуляни" оновлює термінал "А"

Ми зводимо нові площі не для того, аби збільшити кількість пасажирів, а для покращення сервісу і комфорту в аеропорту, запевняють інвестори

Міжнародний аеропорт "Київ" розширить термінал "А", щоб удвічі збільшити його пропускну здатність. Таке рішення ухвалили акціонери аеропорту, передає прес-служба летовища у Facebook.

Як стало відомо, роботи мають намір завершити у травні 2019 року. На реалізацію проекту планують витратити 630 млн грн. Інвестори сподіваються, що збільшення площі термінала на 9,5 тис. кв. м дозволить подвоїти швидкість обслуговування пасажирів та зробити комфортнішими умови перебування для киян та гостей столиці.

"Ми зводимо нові площі не для того, аби збільшити кількість пасажирів, а для покращення сервісу і комфорту в аеропорту. Ми очікуємо, що проект окупиться за вісім-дев’ять років. Дивіденди спрямовуємо на розвиток аеропорту", – зазначив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Голова ради директорів Міжнародного аеропорту "Київ" Денис Костржевський додав:

"На першому поверсі нового крила термінала буде 18 стійок реєстрації і 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою. На другому – 18 стійок прикордонного контролю. Пасажири проходитимуть його швидше і потраплятимуть у комфортну зону очікування з трьома ресторанами, двома барами, двома магазинами дьюті-фрі та кабінами з окулярами віртуальної реальності".

Жуляни, добудовують летовище
/
Жуляни, добудовують летовище
/
Жуляни, добудовують летовище
/

Крім того, інвестори розглядають можливість будівництва на території аеропорту "Київ" ангарів для літаків, а також тризіркового готелю.

Зауважимо, що порівняно з минулим роком, пасажиропотік аеропорту "Київ" збільшився на 57%. Тобто, за 9 місяців цього року через повітряні ворота столиці пройшло людей більше, ніж за весь минулий рік.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Зграя птахів влаштувала аварійну посадку українського вантажного Ан-74 в Африці

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У шахті на Донеччині виявили тіло гірника без ознак життя : що сталося
Наступний матеріал
У Польщі пропонують внести Україну до "Ініціативи трьох морів"