Акція під посольством РФ

"Де Ервін?": під посольством РФ активісти принесли м'ясорубку – включення

Це вже 41-ша акція "Де Ервін?" на підтримку жертв репресій у Криму

Акцію на підтримку жертв російських репресій в окупованому Криму провели активісти Громадської організації "Крим SOS". Цьогоріч це вже 41-й захід. Зібралися традиційно під стінами посольства Росії в Києві. За перебігом акції стежить кореспондентка 5 каналу Евеліна Михайленко.

За словами кореспондента, аби проілюструвати так зване правосуддя у Криму, учасники акції принесли м'ясорубку. А ще на огорожу відомства вивісили плакати з іменами зниклих безвісти людей, які були незгідними із окупаційною владою Криму. Учасники також вимагають повернути усіх бранців режиму. 

Денис Савченко, представник громадської організації "КримSOS", каже: "Ось ця м'ясорубка – це якраз є символом подібності тієї судової системи, досудового розслідування, яке нині існує в Криму. Ми хотіли показати, що є і насильницькі зникнення, і політичні вмотивовані переслідування у кримінальних та адміністративних справах. І таких справ уже сотні тривають після початку окупації Криму. І незаконні обшуки – це все є інструментами для окупаційної влади".

Ізмаїл Рамазанов, учасник акції, сказав: "Чергова акція, приурочена до Дня пам'яті. Вимоги до окупаційного влади, щоб повернули всіх викрадених".

Додамо, що вже традиційно до активістів із посольства РФ ніхто не вийшов. 

Як повідомляв 5.UA, опокупанти утримують у Криму понад сотню політв'язнів

Попередній матеріал
"Цілий світ вдячний вам": Порошенко зустрівся з віцепрем'єром Канади
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони