На столичному ринку неподалік метро "Лісова" знесли близько 30 МАФів

Власники споруд ще з січня цього року знали про порушення правил благоустрою

У понеділок, 8 серпня, у столиці неподалік станції метро "Лісова" за дорученням "Київблагоустрій" (КП) ліквідували близько 30 незаконно встановлених МАФів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що демонтували самобуди, розташовані на ринку по вул. Кіото. Загальна площа демонтованих МАФів – близько 2 тис. кв. м.

Згідно з повідомленням прес-служби КП, у власників самовільно встановлених біля ст. м. "Лісова" тимчасових споруд була відсутня проектно-дозвільна документація.

"Про порушення правил благоустрою власники незаконних тимчасових споруд були повідомлені ще взимку, а саме у січні. Так, власники МАФів заздалегідь знали, що їх нелегальні павільйони – на черзі на демонтаж ... Ці МАФи незаконно працювали як мінімум з 2010 року", – повідомив директор КП "Київблагоустрій" Іван Кліпа.

За його словами, у період з 29 червня по 29 липня 2016 року КП демонтувало 135 незаконних МАФів і тимчасових споруд загальною площею близько 5,1 тис. кв. м. Більша частина з них перебувала на незаконних ринках по вул. Садовій в мікрорайоні "Жуляни" та біля ст. м. "Святошин".

Загалом, повідомляється, що за січень-липень 2016 року КП "Київблагоустрій" демонтувало 1214 незаконних тимчасових споруд у столиці.

/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, у червні на проспекті Перемоги у Києві перекрили рух через демонтаж МАФів

Попередній матеріал
Порошенко оголосив конкурс на вакантні посади голів місцевих держадміністрацій
Наступний матеріал
Російські окупанти хочуть заборонити кримським татарам молитися за померлих – муфтій Ісмагілов

У Києві перекрили рух через демонтаж МАФів

СБУ в Маріуполі затримала чиновників, які "легалізували" МАФи

Услід за МАФами: Кличко звітує про закриття незаконних заправок

"Київ не повинен перетворюватися на "наливайку" - Кличко заборонив алкоголь у МАФах