Служба у Михайлівському Золотоверхому соборі

Панахида за "кіборгами": у Михайлівському Золотоверхому вшанували оборонців ДАП

Помолитися за спокій полеглих прийшли родичі, знайомі героїв і самі "кіборги", які боронили Донецький аеропорт

У Михайлівському Золотоверхому соборі, що в столиці, 20 січня вшанували загиблих оборонців Донецького аеропорту. Там відбулася панахида, передає "5 канал".

Помолитися за спокій полеглих прийшли родичі, знайомі героїв і самі "кіборги", які боронили ДАП. Панахиду відслужили архімандрит Лаврентій, монахи Михайлівського монастиря і військові капелани.

Служба у Михайлівському Золотоверхому соборі
/
Служба у Михайлівському Золотоверхому соборі
/

"Для мене це важливий день. Вважаю, що має бути такий день, щоб українці могли віддати шану героям, які дійсно любили Україну. Вони поклали життя, щоб на наших вулицях був мир; аби те, що коється там, не прийшло сюди", – каже захисник ДАП Анатолій Свирид.

Анатолій Свирид

"Це мій особистий біль – не лише матерів України, які втратили своїх синів чи дружин, що втратили чоловіків. Вони для мене всі брати! І наш обов’язок допомогти тим, хто віддав найцінніше – дар життя. Допомогти молитвою за них. Як сам Христос сказав: "Немає більше любові від тієї, хто віддав життя своє за друзів своїх", – промовляє капелан ПЦУ Димитрій.

Нагадаємо, 20 січня в Україні День пам'яті захисників Донецького аеропорту. У столиці ранком відбулася церемонія вшанування полеглих воїнів. Віддати шану в залі пам'яті захисників України прийшли родини загиблих, керівництво Міноборони і Генерального штабу ЗСУ, Президентське подружжя, представники громадськості, військові Київського гарнізону, курсанти та ліцеїсти.

Довідково: Героїчна оборона Донецького летовища тривала 242 дні. Загалом за час оборони, за різними даними, Україна втратила від 100 до 200 воїнів.

Дивіться також фотогалерею: 

То зникають, то з'являються: на Одещині відкрили особливий пам'ятник "кіборгам" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Одещині перша громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України
Наступний матеріал
Екс-журналіста Гнапа та екс-регіонала Вілкула висунули в президенти