Мітинг родичів військовополонених
Мітинг родичів військовополонених 5 канал

Під Радою у дощ: на акцію зібрались родичі українських заручників на сході

За останніми даними, лише у Макіївській виправній колонії нині перебувають 32 українських військових

Під Верховною Радою 20 вересня зібралися родичі українських військовополонених, яких утримують у Макіївській колонії. Вони вимагають якнайшвидше звільнити їхніх рідних, передає "5 канал".

"Ми зібралися, щоб ще раз нагадати про наших хлопців, які вже три роки сидять в Макіївській колонії без гуманітарки, без дзвінків. Взагалі про них зараз ніхто нічого не думає. Ми хочемо нагадати Мінській підгрупі, що наші хлопці там сидять дуже довго і треба вже їх зрештою забирати", – каже матір полоненого Людмила Голоус. 

За останніми даними, у Макіївській виправній колонії нині перебувають 32 українських військових. Всі вони потрапили до полону терористів від 2014 до 2015 року. Термін утримання декого вже майже сягнув тисячі днів.

В'язням терористів не дозволяють ані дзвонити рідним, ані отримувати від них передачі. За весь період полону родичам вдалося лише кілька разів отримати листи від бранців. Бойовики один раз пустили у Макіївську колонію представників ОБСЄ. Однак після відвідування ніякої конкретної інформації про стан українських військових ті не розповіли.

Нагадаємо, 14 вересня ОРДО передали Україні 19 засуджених – не на умовах обміну. 

Попередній матеріал
Експерт: Ймовірно, на остаточне голосування буде винесено судову реформу у редакції профільного комітету – без поправок
Наступний матеріал
Масштабний мітинг в Одесі: активісти вимагають відставки Труханова
Loading...