Рахунки "Київенерго" розблокували – КМДА

  Через блокування рахунків ПАТ "Київенерго" компанії, що займаються ремонтом тепло- та енергомереж, не могли проводити планову підготовку тепломереж Києва

  Рахунки ПАТ "Київенерго" і ще більш ніж 100 енергокомпаній по всій Україні розблоковані, і ремонтні служби можуть продовжити підготовку тепломереж до опалювального сезону, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

  "Рахунки 104-х енергокомпаній у багатьох областях України, в тому числі й "Київенерго", були заблоковані. Це обмежувало можливість проводити підготовку до зими. Але рахунки вже розблокували, і ми встигнемо вчасно підготуватися до опалювального сезону", – цитує прес-служба КМДА очільника столиці Віталія Кличка.

  Як повідомляв 5.ua, 5 липня 2016 року колектив "Київенерго" звернувся до Президента з проханням врегулювати конфлікт з "Нафтогазом". Окрім того, міський голова Києва Віталій Кличко закликав Кабінет міністрів України забезпечити невідкладне розблокування рахунків ПАТ "Київенерго" з метою запобігання аварійних ситуацій на тепло- і електромережах. Відомо, що з березня 2016 року, коли були арештовані рахунки компанії, виконавча служба списала з рахунків "Київенерго" 51,5 млн грн. Списані кошти йдуть на погашення боргу в 372 млн грн за штрафними санкціями НАК "Нафтогаз України" за вже оплачені газові борги 2013-2014 роках.

  Попередній матеріал
  Бойовики заблокували українські сайти на окупованих територіях – розвідка
  Наступний матеріал
  Шість українських міст подали заяви на проведення "Євробачення-2017"

  Колектив "Київенерго" звернувся до Президента з проханням врегулювати конфлікт з "Нафтогазом"

  "Київенерго" припинило підготовку до зими: опалювальний сезон у столиці під загрозою

  "Київенерго": Понад 200 столичних будинків можуть залишитися без гарячої води

  З рахунків "Київенерго" списали 21,3 млн грн

  "Київенерго" може залишити столицю без гарячої води через арешт рахунків компанії

  У "Київенерго" заявили, що через столичні МАФи щорічно втрачають 1 млн грн