Допит потерпілого на Майдані Юрія Андрушкова
Допит потерпілого на Майдані Юрія Андрушкова 5 канал

Справа Майдану: з'явилися свідки, які начебто своїми очима бачили снайперів

Двоє громадян Грузії стверджують, що перебували в консерваторії та готелі "Україна", коли там нібито були групи снайперів

У Святошинському райсуді столиці допитали ще одного потерпілого під час розгону Майдану 20 лютого 2014-го року. Львів'янин Юрій Андрушков виносив з Інститутської поранених та був поранений в руку та в обличчя, передає "5 канал".

Після цього адвокати беркутівців подали клопотання допитати громадян Грузії Кобу Неградзе та Олександра Ревазішвілі. Вони начебто стверджують, що бачили, хто саме розстрілював протестувальників. Наголошують – це робили снайпери, які перебували у приміщеннях консерваторії та готелю "Україна".

Адвокати беркутівців уже контактували з ними та записали їхні свідчення. До України обидва приїжджати відмовилися, послалися на те, що бояться за власну безпеку. Втім, на суді свідчити погодилися. Нині обидва мешкають на території Вірменії, свідчення зголосилися дати в режимі відеоконференції.

"Вони 20-го числа безпосередньо перебували: один – в консерваторії, другий – в готелі "Україна", в групі інших осіб. Фактично називатимемо їх снайперами. Які вели вогонь з вказаних приміщень… Вони кажуть, що це були особи з числа українців, громадян Грузії та Прибалтики", – зазначив адвокат підозрюваних Олександр Горошинський.

"Якщо стало відомо про якихось осіб, котрі стали очевидцями, або принаймні заявляють про це, то звісно, що ці обставини мають досліджуватися, в тому числі й у судовому розгляді. Ми поставили запитання щодо того, щоб були дотримані всі процесуальні моменти, щоб у подальшому не можна було визнати ці докази недопустимими", – наголосив прокурор Олексій Донський.

Дивіться також фотогалерею:

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
До Львова прибули 12 поранених бійців: вони потребують допомоги
Наступний матеріал
"Перемога світла над пітьмою": в Одесі розпочали святкувати Хануку
Loading...

Суд щодо екс-"беркутівців": що розповів у суді активіст, який втратив 5 літрів крові

Справа екс-голови київського СБУ: скільки ще вивчатимуть свідчення потерпілих

Саакашвілі вже у Печерському суді, засідання очікується не раніше 12:00

Нові "докази": що принесли адвокати Януковича до суду після биток та пляшок

"Перформанс у суді": на засідання у справі Януковича принесли бруківку та "коктейлі Молотова"

5 канал - трансляція наживо