"Це невеликі кошти": Кличко дав розпорядження встановити по Києву камери відеоспостереження

  Причиною цього стала складна криміногенна ситуація у столиці

  Київський міський голова Віталій Кличко дав доручення комунальним підприємствам встановити відеоспостереження у місцях великого скупчення людей. Про це мер заявив у середу 13 липня на виїзній нараді, передає "Укрінформ".

  "На жаль, криміногенна ситуація в Києві в поганому стані, тому одна із ключових складових боротьби є незворотність покарання. Ті люди, які порушили закон, повинні відповідати перед законом. У цьому напрямку розкриття злочинів може бути набагато кращим. Була нарада з міністром внутрішніх справ, нарада з генеральним прокурором, де було зроблено акцент на тому, що нам потрібне відеоспостереження, яке дає можливість краще розкривати злочини", – обґрунтував рішення Віталій Кличко.

  "Я дав доручення нашим комунальним підприємствам встановити камери спостереження в місцях скупчення людей, торгових закладах, де знаходяться приватні підприємства. Нам потрібно встановити максимальну кількість камер, тому що на сьогодні кількість камер невелика", – зазначив він.

  Крім того, міський голова повідомив, що наразі розробляється програма "Безпечна столиця", яка передбачає виділення коштів на встановлення відеоспостереження. "Це невеликі кошти", – додав він.

  Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що в Україні всіх на великих трасах планується встановити відеоспостереження.

  Попередній матеріал
  Розумна економія: Кабмін створить в Україні Фонд енергоефективності
  Наступний матеріал
  Україна втрачає півмільярда доларів на рік через недозавантаження маріупольських металургійних комбінатів – ЗМІ

  "Розумна" камера відеоспостереження Netatmo

  На кордонах Запорізької області встановлять цілодобове відеоспостереження

  В Україні на великих трасах планується встановити відеоспостереження - Аваков

  Камери відеоспостереження запобігатимуть лісовим пожежам на Дніпропетровщині