Життя після життя: у космос відправили запис із голосом Стівена Гокінга

  У своїй останній роботі всесвітньо відомий фізик написав про існування паралельних всесвітів, схожих на наш
  Радіосигнал із Посланням миру та надії авторства покійного британського вченого Стівена Гокінга відправили у космос. Про це повідомляє видання Rolling Stone.
  Сигнал відправлений у бік найближчої чорної діри 1А 0620-00 у п'ятницю, 15 червня, під час меморіальної служби поховання Гокінга. Його попіл поховали між останками сер Ісаака Ньютона та Чарльза Дарвіна в лондонському Вестмінстерському абатстві.

  Слова вченого були відправлені в космос за допомогою супутникової антени Європейського космічного агентства (ЄКА) в Себрерос.

  Трансляція - це "прекрасний і символічний жест, який створює зв'язок між присутністю нашого батька на цій планеті, його бажанням піти у космос та його дослідженням всесвіту", - сказала донька ученого Люсі Гокінг.

  За її словами, "це послання миру та надії, про єдність і необхідність для нас жити разом у гармонії на цій планеті".

  Сім'я, друзі та представники громадськості, які відвідали Вестмінстерське абатство, отримали копію запису з голосом Гокінга.

  Додамо, що сьогодні прах британського астрофізика Стівена Гокінга поховали у Вестмінстерському абатстві в Лондоні поряд із НьЮтоном і Дарвіном. На церемонії були науковці зі ста країн світу, астронавти та зірки. 

  Відомий британський професор-фізик Стівен Гокінг помер 14 березня на 77 році життя через ускладнення бокового аміотрофічного склерозу.  У своїй останній роботі написав про існування паралельних всесвітів, схожих на наш. 

  Попередній матеріал
  Після вибуху в Києві перевірять покинуті авто та будинки
  Наступний матеріал
  У США арештували Манафорта – як відреагував Трамп