Чільника Ужгорода, підозрюваного у розкраданні коштів, залишили на посаді

Сторона обвинувачення не змогла довести, що міський голова може знищити докази та чинити вплив на свідків

На своїй посаді залишиться міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, якого підозрюють у привласнені шести з половиною мільйонів бюджетних грошей. Суд відхилив клопотання прокурорів, які вимагали відсторонити мера на час слідства.

Служителі Феміди вирішили, що сторона обвинувачення не змогла довести, що міський голова може знищити докази та чинити вплив на свідків.

"Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області протягом п'яти днів з дня її оголошення. Повний текст ухвали відповідно до статті 376 КПК України буде оголошений учасникам судового провадження 21 вересня 2018 року о 16 годині", – зачитав слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Олег Придачук.

"Я думаю, що рішення суду є виваженим та справедливим і воно базується на тих матеріалах справи, які були зібрані під час розгляду клопотання про відсторонення від посади. Ми все-таки допитали свідків у цій справі і встановили відсутність ризиків, на які вказував прокурор у своєму клопотанні про відсторонення від посади", – повідомив адвокат міського голови Євген Старцев.

Нагадаємо, Богдана Андріїва підозрюють у привласнені коштів, які були виділені на реконструкцію культурно-історичного центру "Совине гніздо". 29 серпня йому вручили підозру, після чого обрали запобіжний захід: тримання під вартою з можливістю внесення застави. Після того як мер сплатив 440 тисяч гривень, він вийшов із СІЗО і відразу прийшов на роботу.

Попередній матеріал
Хлопчики – окремо, дівчатка – окремо: чим вирізняється освіта в приватних українських школах
Наступний матеріал
Вчить не здаватися: львівські школярі підтримали Балуха відеозверненням

Судове засідання з обрання запобіжного заходу Володимиру Омеляну – завершено

Адвокати Савченко зірвали засідання у справі підготовки теракту

Суд наклав арешт на частину майна Омеляна

Із шампанським і присягою: у Береговому українцям видають угорські паспорти – ЗМІ

Запорізький виш продавав студентам-іноземцям фіктивне оформлення в Україні

"Роботи виконані на папері": головний автодорівець Дніпропетровщини нахабно привласнив держкошти