Павло Клімкін

Щоб не нашкодити власній позиції: в України є чіткий план перегляду договорів з РФ – Клімкін

  У МЗС наголошують, що перегляд угод відбуватиметься без емоційної основи

  Україна має чіткий план перегляду всіх договорів із Росією і вже здійснює їх інвентаризацію, але робитиме це так, щоб не зашкодити власній позиції в міжнародних судах з РФ.

  Про це заявив журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін у кулуарах VII Євроатлантичного форуму в Києві, повідомляє "Укрінформ".

  "Інвентаризація договорів з Російською Федерацією здійснюється, але це не значить, що ми будемо працювати на емоційній основі на повний перегляд нашої договірної бази. За цим завжди буде стратегія", – сказав Клімкін.

  У цьому контексті він нагадав, що Україна не припиняла дії великого договору про дружбу з Росією, оскільки він працював на країну вувсіх процесах, починаючи від Стокгольмського арбітражу до "трьошки Януковича" (процесу в Лондоні щодо політичного характеру російської позики у 3 млрд дол. – 5.UA).

  "Так само буде з іншими договорами, так само буде з договором стосовно Азову. Звичайно, він не буде працювати в майбутньому. Але коли ми це зробимо, це питання чіткої стратегії, однак те, що вся договірно-правова база з Росією буде поступово повністю перероблена, це сто відсотків", – запевнив Клімкін.

  Він пояснив, що в кінці кожної угоди чи договору є положення, в який спосіб припиняється його дія.

  "У нас є внутрішній план, але якщо ми зараз будемо його оголошувати, то Росія, звісно, буде використовувати це проти нас у наших судових процесах. Цей план буде представлений політично по кожному договору або по блоку договорів", – пообіцяв Клімкін.

  Як повідомляв 5.UA, рішення РНБО щодо припинення дії Договору про дружбу між Україною та Росією набуло чинності. Петро Порошенко підписав відповідний указ

  Попередній матеріал
  У Харкові заґратували водія, який п'яним влетів у зупинку громадського транспорту
  Наступний матеріал
  Іноземні громадяни, які офіційно воюють в лавах ЗСУ, не будуть екстрадовані – Луценко

  "Щось мені це нагадує": Клімкін дотепно прокоментував "істеричну заяву" РПЦ

  Японія відмовилася укладати мирний договір з Росією – подробиці

  РФ прагне зробити так, щоб нас не існувало – Клімкін

  Брехня, фейк і дезінформація: як відреагували міністри оборони України та Великої Британії на останні заяви РФ стосовно МН17

  Прояв гібридної війни: в Раді відреагували на заяви Росії щодо трагедії МН17

  "Черговий фейк Кремля": Турчинов прокоментував заяву РФ про "український слід" у справі МН17