Уляна Супрун

Супрун заявила, що проти неї знову позиваються до суду

  Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів

  Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Олексій Ленський подав до суду позов із проханням заборонити Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. Про це Супрун написала у своєму Facebook.

  "До Окружного адміністративного суду міста Києва знову надійшов новий позов проти мене. Знову від народного депутата із Радикальної партії Олега Ляшка. Знову з проханням заборонити мені виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. Знову провадження відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи", – розповіла вона.

  "Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів своїх колег невільних радикалів. Свого роду copy paste, але, мабуть, цього разу зі свого комп’ютера. По факту ж причина – порушення схем та корупційних потоків, звільнення одіозних медичних феодалів і пряма конфронтація з ними", – зазначила в. о. міністра.

  За її словами, адвокатський запит по цьому позову до Міністерства охорони здоров’я надійшов від тієї самої адвокатської фірми GoLaw law firm, що обслуговує звільнених через корупцію ректорів медичних університетів – Катерину Амосову і Валерія Запорожана: "Ректорів, що приводять тітушок до університетів, чинять рейдерські захоплення і всіляко саботують роботу навчальних закладів. Ректорів, які персонально несуть відповідальність за низький рівень медичної освіти і високий рівень корупції в медичній сфері в Україні", – вважає Супрун.

  Вона назвала цю позовну заяву "черговою атакою проти трансформації системи охорони здоров'я".

  "У час, коли увага всього суспільства прикута до виборів і їхніх результатів, сили адептів совєцького союзу, рускава міра і фармацевтичної мафії планують усунути нашу команду з Міністерства охорони здоров’я України. Оскільки за 2,5 роки вони перепробували майже все з можливих способів – тепер просто користуються шаблонами один одного", – наголосила в. о. міністра.

  "Ми будемо битися за життя та здоров’я українців у будь-яких умовах та за будь-яких обставин", – запевнила Супрун.

  Як повідомляв 5.UA, на початку лютого Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я. 14 лютого Окружний адмінсуд столиці скасував свою ж ухвалу, яка блокувала роботу МОЗ. 

  Попередній матеріал
  Василю Ломаченку вручили пояс суперчемпіона за версією WBO
  Наступний матеріал
  Ворожі обстріли на Донбасі: з початку доби – 6 провокацій і 3 поранених

  МОЗ: "Справа Супрун" – це така собі увертюра до наступних атак

  "Мосійчук проти Супрун": розбираємося в юридичних колізіях справи

  Розблокування роботи МОЗ: суд ухвалив рішення у "справі Супрун"

  Суддя оголошує рішення у "справі Супрун" – відео

  Супрун назвала 13 важливих наслідків для українців від блокування роботи МОЗ

  У суді заявили, що Супрун може виконувати всі функції керівника, окрім двох заборон