Зеленський

"Це посилює РФ і послаблює Європу": Зеленський відреагував на рішення Данії щодо "Північного потоку-2"

Будівництво "Північного потоку-2" – це не просто питання енергетичної безпеки, це питання геополітичне, переконаний президент

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 31 жовтня, під час спільної пресконференції з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом говорив, зокрема, і про будівництво "Північного потоку-2".

"Будівництво "Північного потоку-2" – це не просто питання енергетичної безпеки, це питання геополітичне. Я скажу відверто, це посилює Росію і послаблює Європу. Це моя точна зору і нашого уряду. Ми розуміли, що так може відбутися. Ми з урядом були готові до такого рішення", – саме так відреагував глава держави на вчорашнє рішення Данії дозволити будівництво "Північного потоку-2".

Як повідомляв 5.UA, 13 червня 2019 року США заявили про розширення роботи над санкціями проти будівництва російського "Північного потоку-2". 

Довідка. "Північний потік-2" – проєкт російського газопроводу, який будує компанія NordStream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є російський "Газпром". Партнерами виступають компанії Royal Dutch Shell, Wintershall, Unipe, OMV і Engie. Довжина газопроводу становитиме 1,2 тис. км, а загальна потужність із уже наявним "Північним потоком" – 55 млрд куб. м газу. "Північний потік-2" має пройти уздовж газопроводу "Північний потік" дном Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Попередній матеріал
Комісія з координації євроатлантичної інтеграції – завершено
Наступний матеріал
Вищий антикорупційний суд виніс перший вирок – як відреагували в САП і НАБУ

Данія дозволила будівництво "Північного потоку-2" через свою територію

Будівництво "Північного потоку-2": Коболєв розповів, що Росія пропонує Європі заради завершення проєкту

"Північний потік-2" збільшить вплив Росії на зовнішню політику ЄС – міністр енергетики США

Компанія Shell закликала Конгрес США не вводити санкції проти "Північного потоку-2"

Будівництво "Північного потоку-2" стає дедалі дорожчим – німецькі ЗМІ

Трамп і Дуда обговорили, як зупинити реалізацію "Північного потоку-2"