У фракції БПП вимагають переголосувати закон про валютні кредити через кнопкодавство

  Перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко заявляє про необхідність переголосування закону №1558-1 про реструктуризацію валютних кредитів, оскільки зафіксовано факт неперсонального голосування.

  Як передає УНІАН, про це він заявив у парламенті.

  За словами Кононенка, є чітко зафіксований факт, що народний депутат Андрій Павелко не був присутній в сесійній залі, але його карточка проголосувала.

  Як сказав Кононенко, "пана Павелка не було у країні. О 12.30 він вилетів з "Борисполя" на Париж як голова Федерації футболу України на зустріч… Його не було, але його картка (була), і можливо, що це була провокація". Кононенко додав, що на запит Державна прикордонна служба відповіла, коли Павелко перетинав кордон України.

  Нагадаємо, 2 липня парламент ухвалив закон №1558-1, що зобов'язує банки реструктуризувати всі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості, за курсом на дату укладання такого договору (тобто, в більшості випадків, за курсом 5,05 грн за долар). За закон проголосували 229 народних депутатів при необхідних 226.

  Попередній матеріал
  На Київщині пролунав вибух у дворі будинку місцевого депутата
  Наступний матеріал
  У Пекіні стартували антитерористичні навчання військових підрозділів