Олександр Турчинов

Українська держава є і буде: Турчинов відповів на погрози Путіна

  Секретар РНБО додав, що "державність" Росії лежить на кістках мільйонів закатованих та сплюндрованих безневинних життів

  Не залежно від погроз президента РФ Володимира Путіна українська держава є і буде.

  Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, коментуючи висловлювання Путіна під час "прямої лінії", інформує прес-служба Турчинова.

  До президента РФ зателефонував з окупованого Донбасу переляканий громадянин Росії, який входить до складу російсько-терористичних угруповань, і висловив "побоювання, що українська армія може піти в наступ під час чемпіонату світу з футболу", на що президент РФ заявив, що подібні дії можуть призвести до важких наслідків для української державності в цілому.

  "Українська державність базується на мужності, патріотизмі та вірі мільйонів вільних українців, здатних її захистити і зберегти свободу, демократію та незалежність для своїх дітей. Це принципова відмінність нашої державності від російської, яка здатна існувати виключно в тоталітарних умовах, коли опричники, жандарми, чекісти та КДБісти стискають їх ґратами та колючим дротом від розповзання", – заявив Турчинов.

  Секретар РНБО додав, що "державність" Росії лежить на кістках мільйонів закатованих та сплюндрованих безневинних життів.

  "Незалежно від стогнань переляканих російських найманців та погроз російського президента, українські військові будуть діяти адекватно загрозам, а українська держава є і буде, незалежно від маніакальних бажань імперських реваншистів", – відповів Турчинов.

  Нагадаємо, на думку глави СБУ Василь Грицак, Росія може піти на дестабілізацію в своїй країні під час проведення чемпіонату світу з футболу, аби потім звинуватити в цьому Україну.

  Попередній матеріал
  Пухлина мозку в 2-річної Полінки: терміново треба зібрати гроші на лікування
  Наступний матеріал
  Бойовики збільшили кількість обстрілів у зоні ООС: четверо українських бійців поранені

  Розповідь про біль хлопців: волонтери презентували фільм "Полонені" про військових, які потрапили в полон

  Донбас тимчасово не повинен обирати президента і парламент – Аваков

  Брифінг речника Міністерства оборони – відео

  Донецька фільтрувальна станція залишилася без струму

  Дискусія "Формула безпеки України. Продовження" в рамках ІХ Національного експертного форуму – відео

  Україна втратила двох бійців минулої доби на Донбасі