Макрон і Путін

"Зеленський сам дав дозвіл Макрону говорити про нас без нас": Волошина про розмову президента Франції з Путіним щодо України

Журналіст сказала, що не має певності, що президент Зеленський не пристав на московську формулу, за якою на окупованих територіях передбачені вибори під дулами окупантів

Президент України Володимир Зеленський після загибелі українських морпіхів телефонував Путіну, а потім Макрону, якому не висунув вимоги не зустрічатися з президентом країни-агресора. Про це в ефірі "5 каналу" висловила журналістка Лариса Волошина.

"Ця зустріч із Путіним, там йшлося про повернення Росії до G8, вона стала чи то не з прохання пана Зеленського. Бо коли вбили чотирьох українських морпіхів, Зеленських подзвонив Путіну, а потім він подзвонив Макрону, знаючи, що Путін їде до нього, що він запрошений до Єлисейського палацу. Замість того, щоб подзвонити і сказати: не приймайте його, Зеленський дзвонив Макрону поговорити про візит Путіна. Розумієте, це дозвіл України говорити про нас без нас", – вважає вона.

Волошина також висловила сумнів стосовно позицій Зеленського щодо Мінських домовленостей.

"Ми не знаємо, про що домовлявся Зеленський із Путіним, про яку формулу виконання Мінських домовленостей. Ми почули від Путіна, що вони узгодили з паном Зеленським необхідність покрокового виконання Мінських угод. Я нагадую: це російська формула. Ми зараз перебуваємо в ситуації повної невизначеності, яку продукує президент, тому що він не демонструє, чи притримується він української п'ятирічної позиції, що спочатку безпека, припинити стріляти, вивести окупантські війська, а потім – вибори. Чи він пристав на московську формулу, де будуть вибори під дулами окупантів? І він зараз вже вмовляє разом з Путіним Макрона на ці "прекрасні" домовленості?" – сказала журналістка.

Повне відео розмови можете переглянути тут:

Як повідомляв 5.ua, ситуація на сході України – одна з головних тем переговорів президента Франції із Володимиром Путіним. Діалог відбувся за зачиненими дверима, у Форті Бреґансон.

Попередній матеріал
Місця для паркування, штрафи "водіям-нахабам" та свій "Діснейленд": Кличко розповів про плани на розбудову Києва
Наступний матеріал
"Візит Нетаньягу поставив Зеленського на межу дипломатичної пастки" – Волошина