Маленька Мілана

"Маленький жовточок": тримісячна Мілана бореться за життя і дуже потребує допомоги

Мілані лише три місяці, але вона від самого народження бореться за життя

У маленької харків'янки патологія жовчовивідних шляхів. Печінка не справляється з навантаженнями і дитина за півроку може померти. Лікарі занепокоєні. Наразі дитину може врятувати лише трансплантація.

За три місяці життя Мілана перенесла багато крапельниць та болючих процедур. У малої - вроджена патологія жовчних шляхів. Хвороба не просто надає шкірі жовтого забарвлення, а й шкодить печінці.

Лікарі кількох місцевих клінік не могли з'ясувати, на що хвора дитина. Остаточний діагноз встановили у Львові – атрезію жовчовивідних шляхів медики називають тяжкою патологією.

"Основним симптомом цієї хвороби є невідходження жовчі з печінки і, як наслідок, порушення функціонування всього організму. Ми намагаємося всіма засобами, які доступні медицині, підтримати функціонування її власного органу і не дати загинути дитині від печінкової недостатності", – коментує стан Мілани хірург Львівської міської дитячої клінічної лікарні Галина Курило.

Маленька Мілана
/
Маленька Мілана
/

Без допомоги Мілана зможе прожити не більш як півроку. Щоб дівчинку врятувати, потрібна пересадка печінки. Мама Мілани може бути донором. Зробити операцію готові бельгійські лікарі.

"Єдина лікарня, з якою працює Україна та інші країни, – це Бельгія. Там проводять трансплантацію для таких маленьких діток. Цим спеціалістам я можу довірити дитину. Я все зроблю, що треба – продам майно, що маю", – каже батько дівчинки Ігор Зубко.

Маленька Мілана

На трансплантацію та післяопераційне відновлення матері з дитиною потрібно 134 тисячі євро. Гроші необхідно зібрати до Нового року.

Родина Зубків – багатодітна. Крім Мілани, в ній ще троє дітей, тож самостійно зібрати таку суму сім'ї не під силу. Батьки дівчинки сподіваються на допомогу небайдужих.

"Це в нас, мабуть, найбільш довгоочікуваний пупс. Тато з нами на пологах був. Ми головку тримаємо, посміхаємося всім. Щоправда, лікарям не дуже", – розповідає мати Дарина Свердлікова.

Маленька Мілана

Нині Мілана вдома, але за тиждень їй знову треба повернутися до львівської лікарні, адже дівчинка потребує постійного нагляду медиків.

Допомогти малечі можете і ви, перерахувавши кошти за реквізитами.

Карта "Приватбатку": 5168 7573 7795 1332 Свердлікова Дарина (мати Мілани)

тел. +38(099) 6787229 Зубко Ігор (тато Мілани)

Оксана Нечепоренко, Ірина Саєвич, В'ячеслав Кузьменко, Харків, Львів, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Українка отримала "бебі-бокс" та поділилася враженнями – ФОТО

Бебі-бокс, пакунок малюка
/
Бебі-бокс, пакунок малюка
/
Бебі-бокс, пакунок малюка
/
Бебі-бокс, пакунок малюка
/
Бебі-бокс, пакунок малюка
/
Бебі-бокс, пакунок малюка
/

Попередній матеріал
Багатостраждальних овець, що 2 тижні чекали на митниці, передадуть на екоферму
Наступний матеріал
Смерть Гандзюк: нардепи вимагають створити слідчу комісію, активісти – відставки Авакова та Луценка