Зимовий мотокрос, Черкаси

У снігові замети на байку: на Черкащині відгримів мотофестиваль "Замерзлі колеса"

Мотогонку ще називають зимовою "тараскою" – січневим продовженням літнього фестивалю "Тарасова гора"

Спортсмени зібралися поганяти взимку уже в одинадцяте. Сюди приїхали чотири десятки любителів двоколісних та квадроциклів. Змагалися на трасі на засніженому пляжі та в лісі. Бачила все кореспондент "5 каналу" Яна Лимаренко.

Стартують учасники у 30-сантиметровому снігу. 52-річний Ігор Охрименко на змагання приїхав із друзями. Разом створили команду "Голосіївські дідусі". Вони стартують одними з перших.

"Найголовніше – баланс і витримувати колію. Тоді нею можна буде пересуватися, тому що від глибокого снігу шипи не рятують. Шип не дістає до ґрунту. Тут треба твердий ґрунт, а сніг пухкий, тебе починає носити. Натомість, коли колію вихоплюєш – вже можна рухатися", – ділиться секретом учасник перегонів пан Ігор.

Зимовий мотокрос, Черкаси

Мотогонка "Замерзлі колеса" відбувається вже в одинадцяте. Її ще називають зимовою "тараскою" – січневим продовженням літнього фестивалю "Тарасова гора". Поганяти на Черкащині можуть не лише професійні спортсмени.

Зимовий мотокрос, Черкаси

Траса для змагань – три кілометри. Частина дистанції – у лісі між деревами, саме тут і відбувалися всі обгони та падіння. Інша ділянка – швидкісна, по пляжу.

"Траса дуже цікава. Є ділянки, де під снігом – крига, і мотоцикл себе веде непередбачувано", – зазначає учасник гонки Дмитро Руденко.

Зимовий мотокрос, Черкаси
/
Зимовий мотокрос, Черкаси
/

Вправних спортсменів не зупинив ані сніг, ані віражі. "Дуже добре їдуть, великий відрив між першими і тими, хто зараз їде", – коментує суддя змагань Віталій Кулявець.

Зимовий мотокрос, Черкаси

Зрештою, першим дистанцію подолав Сергій Лужевський із Києва.

Яна Лимаренко, Вячеслав Ромодан, Черкаська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: 

Замерзлі колеса – гарячі серця: у Черкасах відбулися зимові мотогонки – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дзвін пам'яті і спогади найрідніших: як вшановували полеглих захисників Донецького аеропорту
Наступний матеріал
У Києві чоловік дивом вижив після спроби накласти на себе руки – відео