Прибуття українських паралімпійців

Як зустрічали українських паралімпійців: включення з аеропорту "Бориспіль"

Зустрічав паралімпійців і Володимир Гройсман – повідомив, що спортсмени-призери вже отримали свої призові

Українські паралімпійці повернулися додому. В аеропорту "Бориспіль" їх зустрічали, окрім рідних і близьких, ще й урядовці на чолі з прем'єром Володимиром Гройсманом. З південнокорейського Пхьончхана наші паралімпійці привезли 22 медалі: сім золотих, сім срібних і вісім бронзових. У загальнокомандному заліку ми шості. Зустрічав вітчизняних чемпіонів і кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

Зустріч відбулася у святковій атмосфері. Наразі спортсмени вже спілкуються із близькими та рідними. Перші делегації почали збиратися в летовищі за дві години до прильоту збірної. Зустрічав паралімпійців і Володимир Гройсман – повідомив, що спортсмени-призери вже отримали свої призові. А це – більш як 90 млн грн.

Розповідав про виступ команди і президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич. Акцентував на тому, що крім медалістів – у України дуже багато спортсменів, які фінішували на четвертому місці.

"Жоден спортсмен, який виходив на трасу, не боровся за третє, четверте, п'яте місце, першу десятку… Всі боролися за перемогу. Всі, абсолютно, до єдиного, боролися за перемогу. В нас 17 четвертих місць. Щоб ви розуміли рівень того, як боролася команда за результат", – підкреслив Сушкевич.

Церемонія закриття Зимової Олімпіади-2018: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Московський суд проігнорував апеляцію на арешт Сущенка
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція