Біля Одеси успішно завершилися випробування артилерійських катерів "Аккерман" і "Бердянськ" – відео

Скоро катери увійдуть до сил ВМС України

Біля Одеси успішно завершилися державні випробування малих броньованих артилерійських катерів "Аккерман" та "Бердянськ". Про це по закінченні випробувань на морському полігоні поблизу Одеси повідомив Голова Державної комісії – заступник командувача Військово-Морських Сил ЗСУ з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа.

За його словами, катери під час випробувань, що відбувалися на тлі тактичних флотських навчань показали дуже гарні ходові якості, безперебійну роботу систем і механізмів, а також живучість та надійність матеріальної частини.

Неїжпапа розповів: "Особлива увага членів комісії приділялася роботі бойових модулів та апаратури навігації, і це в першу чергу пов'язане із веденням бойових дій проти російсько-терористичних військ. Вже в морі на полігоні бойової підготовки було перевірено швидкість ходу катерів, роботу апаратури навігації, можливості енергетичної установки, маневреність катерів, рульовий, якірний, швартовно-буксирний та леєрний пристрої".

Читайте також: Українські катери відігнали від морського кордону корабель ВМФ РФ, застосувавши тактику "вовчої зграї" – відео

Крім того, за його словами, було перевірено дальність плавання, спроможності кормових та носових бойових модулів, апаратуру навігації та герметизацію зовнішнього контуру катерів. До заходу також залучалися кораблі та судна забезпечення бригади надводних кораблів та гелікоптер Морської авіаційної бригади Мі-14.

Відомо, що катери незабаром увійдуть до сил флоту. На початку грудня на катерах буде піднято Військово-морські прапори.

Як повідомляв 5.ua, у вересні 2016 року стало відомо, що українські підприємці розробляють для ДПСУ інноваційний тримаран та безпілотний катер "Тінь"

Попередній матеріал
ДТП на Дніпропетровщині: Lexus зіткнувся з мікроавтобусом, є постраждалі
Наступний матеріал
Лисенко: Під час обстрілу біля Троїцького поранено українського військового

У ізмаїльських прикордонників з'явиться безпілотний катер "Тінь"

Прикордонники провели випробування модернізованого швидкісного патрульного катера

В Одесі випробовують броньовані артилерійські катери

Порошенко: Сьогодні до складу ВМС увійдуть два броньовані артилерійські катери

У Чорному морі проходять випробування броньованих артилерійських катерів

Українські артилерійські катери "Гюрза-М" здійснили перше спільне плавання