Володимир Балух 22.06.18

Денісова стурбована мовчанням РФ про стан Балуха

  Український Обмудсмен продовжує наполягати, щоб відбулося синхронне відвідування омбудсменами двох країн Володимира Балуха і Кирила Вишинського

  Російська Федерація уже кілька місяців не надає жодної інформації про стан здоров'я незаконно засудженого українця Володимира Балуха. Про це повідомила уповноважений з прав людини у Верховній Раді Людмила Денісова у Facebook.

  Омбудсмен додає: від її російської колеги Тетяни Москалькової надходять лише відписки без жодної конкретної відповіді. Водночас, нині російська уповноважена з прав людини звернулася до директора Федеральної служби виконання покарань щоби той дозволив Людмилі Денісовій відвідати бранця, якого нині утримують у СІЗО окупованого Криму. Крім того, український омбудсмен продовжує наполягати на синхронному відвідуванні Володимира Балуха та Кирила Вишинського редактора "РИА-Новості-Україна", якого вітчизняні слідчі підозрюють у державній зраді. Нині він у СІЗО Херсона.

  Нагадаю, Верховний суд окупованого Криму на початку тижня, так би мовити, пом'якшив вирок українському активісту Володимиру Балуху на 1 місяць. І з 5 років термін зменшився до 4 років та 11 місяців за ґратами. Від березня він частково голодує. Українцеві закидають дві справи: зберігання боєприпасів та нібито побиття начальника ізолятора тимчасового тримання.

  Дивіться ткакож фотогалерею за темою:

  Попередній матеріал
  "Написані дуже сильними людьми": Геращенко отримала листи від Сенцова та Сущенка
  Наступний матеріал
  На Хмельниччині в дитсадку сталося масове отруєння

  Координатор ОБСЄ відвідав не всіх заручників в ОРДЛО

  Підконтрольний Кремлю суд на місяць "пом'якшив" вирок українцю Балуху

  Балуха жорстоко побили в СІЗО, його стан украй важкий – Денісова

  МЗС України вимагає звільнити Балуха і Сенцова, які голодують уже 188-й та 132-й день

  Комісар ЄС з питань правосуддя звернулася до РФ із закликом негайно звільнити Сенцова

  Вчить не здаватися: львівські школярі підтримали Балуха відеозверненням