"Груз 200": на українсько-російському кордоні ОБСЄ зафіксувала два похоронні фургони

У лютому міжнародні спостерігачі вже помічали фургон із написом "Вантаж-200" на кордоні з Росією

Спостерігачі ОБСЄ, що перебувають на російських прикордонних пунктах пропуску "Гуково" й "Донецьк" у Ростовській області РФ, помітили на українсько-російському кордоні два похоронні фургони. На одному з них був напис "Ритуальні послуги "Харон". Про це йдеться у тижневому звіті місії за 6-12 березня цього року, передає УНІАН

"Під час звітного періоду Спостережна місія бачила два похоронні фургони, які перетинали кордон через прикордонний пункт пропуску "Донецьк" у двох окремих випадках", – йдеться у звіті спостерігачів.

Так, перший похоронний фургон з реєстрацією у Російській Федерації перетнув кордон з України в РФ тиждень тому. Це сталося 7 березня о 8:47, а другий – 9 березня о 14:32. Цей фургон мав напис "Ритуальні послуги "Харон" (російською мовою).

Крім того, за даними місії ОБСЄ, ранком 11 березня (о 8:38) на прикордонний пункт пропуску заїхала "швидка" (типу УАЗ) з Росії з включеними синіми фарами. Авто було зареєстровано у Нижньогородській області РФ й певний час перебувало у зоні митного контролю.

При цьому спостерігачі не мали можливості стежити за ситуацією у тому місці. "Швидка" повернула у напрямку російської території вже о 8:52. У машині перебували троє медиків та жінка у цивільному одязі.

Нагадаємо, у лютому цього року міжнародні спостерігачі вже помічали фургон із написом "Вантаж-200" на кордоні з Росією.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
/

Попередній матеріал
Пішов з життя найвідоміший фізик сучасності Стівен Гокінг
Наступний матеріал
Публічно спалив Герб України: СБУ депортувала 19-річного поляка