Рада ввела мораторій на штрафи за борги для теплокомуненерго

  Закон має розблокувати рахунки підприємств-боржників і почати їх підготовку до опалювального сезону

  Народні депутати ухвалили Закон "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення". Відповідне рішення підтримали 253 народні депутати, повідомляє "Укрінформ".

  Цей закон спрямований на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, яким не відшкодовано різницю між затвердженим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво послуг або не здійснено фінансування витрат, пов'язаних із наданням пільг та житлових субсидій населенню, компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги, та підвищення рівня поточних розрахунків за спожиті природний газ і електричну енергію.

  Закон також встановлює мораторій на нарахування та стягнення із суб'єктів господарювання, зазначених у ст. 1 цього Закону, у тому числі боржників, заборгованість яких виникла за теплову енергію, що закуповується теплопостачальними організаціями у теплогенеруючих підприємств, а також за обсяги закупленої питної води та послуги з водовідведення, неустойки (штрафу, пені), інших штрафних, фінансових санкцій, а також інфляційних нарахувань і процентів річних за невиконання чи неналежне виконання такими суб'єктами господарювання зобов'язань з оплати використаного природного газу та послуг з його транспортування та/або електричної енергії.

  Як повідомляв 5.ua, Київрада заблокувала підвищення комунальних тарифів з 1 липня. 

  Попередній матеріал
  Кремль офіційно відклав завершення будівництва мосту в Крим на рік
  Наступний матеріал
  Понад 90% українських бійців з ампутацією вже мають протези – Міноборони

  Гройсман знайшов спільну мову з профспілками щодо підвищення тарифів для населення

  Протест проти підвищення тарифів: Гройсман зустрівся з мітингувальниками

  Експерт: про нові тарифи на ЖКГ та створення ОСББ

  Підприємці занепокоєні черговим підняттям тарифів на вантажні ж/д перевезення

  Кубіва просять скликати міжвідомчу нараду щодо змін тарифів на вантажні залізничні перевезення

  Київрада попереджає ВР і Кабмін про колапс у ЖКГ через підвищення тарифів