Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти Росії

  Оновлено санкційні списки та запроваджено санкції до 1762 фізичних та 786 юридичних осіб

  Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 21 червня 2018 року "Про застосування та внесення змін до персональних, спеціальних, економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Даний указ розміщений на сайті глави держави.

  "Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 "Про застосування і внесення змін в персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи (санкції)", – зазначено в указі.

  Контроль за виконанням рішення РНБО України Порошенко поклав на Секретаря РНБО Олександра Турчинова. У прес-службі РНБО повідомили, що оновлено санкційні списки та запроваджено санкції до 1762 фізичних та 786 юридичних осіб.

  "За ініціативою Кабінету Міністрів України та Служби безпеки України було запроваджено санкції до 30 юридичних та 14 фізичних осіб, у зв’язку з чим було оновлено санкційний список, який зараз налічує 1762 фізичні особи та 786 юридичних осіб", – йдеться у повідомленні.

  РНБО запровадила санкції, симетричні санкціям, уведеним Урядом США 11 червня проти юридичних осіб, причетних до діяльності російських спеціальних служб у кіберпросторі. Список юридичних осіб, щодо яких застосовано санкції, доповнено політичними партіями та громадськими організаціями, які брали участь у підготовці та проведенні незаконного голосування на території тимчасово окупованих Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у рамках виборів до Державної Думи.

  Крім того, санкції запроваджено щодо фізичних осіб, які причетні до підготовки і проведення незаконного голосування на території тимчасово окупованих Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у рамках виборів до Державної Думи, та відносно яких уведено санкції Урядом США, серед яких відомий російський мільярдер Аркадій Ротенберг та члени його родини.

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство закордонних справ України планує посилити дипломатичний і політичний тиски на Росію у зв'язку з новими арештами і репресіями в окупованому Криму.

  Попередній матеріал
  1,3 млн людей можуть залишися без води: в районі промзони Авдіївки значно пошкоджено водогін – МінТОТ
  Наступний матеріал
  Якщо не використовували воду чи газ: Кабмін спростував черговий міф про субсидію

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо випробування військової зброї

  На три роки: в Україні заблокували популярну електронну платіжну систему

  Турчинов: Якщо бойові дії на Донбасі загостряться, Росія може завдати удару з повітря

  Клімкін закликав ЄС переходити до політики деокупації Криму

  "Ворожа десантура": Турчинов заявив про небезпеку на Азовському узбережжі

  Чого Україні чекати від Путіна після завершення ЧС-2018 – Тука