Посол Хорватії прокоментував скандал із відпочинком дітей з Донбасу

  Хорватія і далі намагатиметься надавати гуманітарну допомогу – запевнив дипломат

  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч зробив офіційну заяву щодо відпочинку українських дітей з Донбасу в Хорватії. Повну заяву дипломата наводить ТСН.

  "Хорватія з великим задоволенням продовжила багаторічну допомогу з реабілітації та організації літнього відпочинку українських дітей, переважно з потерпілих від військових дій родин і з районів, що постраждали від війни. Це гуманітарна акція, ініційована депутатами українського парламенту і підтримана від самого початку, зважаючи на досвід Хорватії, громадяни і суспільство якої особливо чутливі до цих питань, а Хорватія і сама була отримувачем гуманітарної допомоги", – йдеться у коментарі Відошевіча.

  Він також додав: "Сьогодні ми намагаємося, та будемо і далі намагатися, надавати гуманітарну допомогу – особливо дітям з родин, потерпілих від військових дій, та з районів, що постраждали від війни. Зрештою, наше бажання, щоб діти, як і раніше, повернулися додому з прекрасними спогадами та, наскільки це можливо, психологічно відновленими і щасливішими".

  Нещодавно серед жителів Краматорська в соціальних мережах спалахнув скандал через відпочинок у Хорватії за рахунок уряду країни українських дітей. У подорож вирушили 118 підлітків із Закарпаття, Донеччини та Львівської області,серед яких активісти впізнали дітей місцевих чиновників. Організатори запевнили, що вони мають купу відзнак і нагород, тож і право на відпочинок – теж.

  Попередній матеріал
  В Італії викрили організацію, що вербувала проросійських найманців на Донбас
  Наступний матеріал
  Відбив атаку диверсантів: Запоріжжя прощалося із командиром відділення 53-ї ОМБр