Суд щодо Труханова перенесено: техніка відмовилася працювати

Геннадій Труханов усі звинувачення називає політичними і каже, що має лишатися на посаді й надалі

Розгляд справи про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова перенесли на наступний тиждень. Таке рішення суддя ухвалив через технічні причини – в залі суду перестали працювати мікрофони для запису стенограми, передає кореспондент "5 каналу". 

Прокуратура просила суд відсторонити Труханова з посади міського голови. Мовляв, під час досудового слідства очільник міста може тиснути на свідків, спотворювати докази і перешкоджати розслідуванню.

"Навіщо відсторонювати особу від посади? Це передбачає процесуальний закон, бо існують ризики впливу на свідків, ризики підроблення документів, бо цей злочин передбачає документальне оформлення відповідних відносин", – зазначив прокурор Валентин Мусіяка.

Натомість Труханов і його захисники запевняють, що таких ризиків немає. Адже свідків, з їхніх слів, уже допитали і фінансові документи вилучили. Сам Труханов усі звинувачення називає політичними. Запевняє, що має високі рейтинги як очільник Одеси і повинен залишатися на посаді.

"Це мої політичні опоненти. Я розумію політичну боротьбу: комусь подобається, комусь не подобається. Проте коли ця політична боротьба будується на фальсифікаціях, а іноді й на свідомій брехні, я таких методів не розумію. Проти мене застосовують брехню", – наголошує Труханов.

Довідково: Геннадія Труханова та ще вісім осіб міськради Одеси підозрюють у розкраданні державного майна, що пов'язане з купівлею території заводу "Краян". Нині завод не функціонує, тож приміщення мала отримати міська рада. Чиновники купили його за завищеною ціною у 185 мільйонів гривень, наполягають у САП. 

Нагадаємо, 15 лютого суд обрав запобіжний захід міському голові Одеси Геннадію Труханову. Його відпустили на поруки депутата від БПП, хоча прокурори САП вимагали арешту на два місяці з альтернативою застави у 50 млн гривень.

Попередній матеріал
Зустріч Президента України з обдарованою молоддю – відео
Наступний матеріал
Бійці Президентського полку відточують майстерність "у полі" – відео з навчань