Уляна Супрун МОЗ

Супрун пояснила, чому проти неї та її команди постійно влаштовували атаки

  Вона стверджує, що перехід на закупівлі через міжнародні організації дав змогу використати на додаткові закупівлі до 39% виділених коштів

  Тимчасово відсторонена від виконання обов'язків голови МОЗ Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook повідомила, що однією з причин постійних атак проти її команди є переформатування системи закупівель ліків.

  "Сьогодні ніхто не може просто закупити препарат від раку в 10 разів дорожче, щоб "розпилити" державний бюджет. Хоча лише у 2014 році МОЗ України тільки так і проводив закупівлі ліків за кошти платників податків. Для осіб, які сиділи біля цієї годівниці роками, – це втрачені сотні мільйонів гривень. І вони не можуть змиритися з тим, що "веселі" часи вже не повернути", – написала Супрун.

  Вона зазначила, що коли у МОЗ прибрали з закупівель корупційну складову, позитивні зміни почали відбуватися дуже швидко.

  "Лише за одним напрямком – закупівлями для лікування раку в дорослих – тепер вдається закуповувати 90% препаратів дешевше, ніж це було у 2014 році!" – наголосила медик.

  Крім того, вона стверджує, що перехід на закупівлі через міжнародні організації дав змогу використати на додаткові закупівлі до 39% виділених коштів.

  Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

  Попередній матеріал
  Росія має заплатити за анексію Криму та отруєння Скрипалів – міноборони Британії
  Наступний матеріал
  Премії BAFTA: Британська кіноакадемія назвала найкращі фільми

  "Є три великі сили, які стверджували, що Уляна – це зло": експерт пояснив, кому вигідне відсторонення Супрун

  Атаки на МОЗ і відсторонення Супрун мають російський слід – заступник міністра МОЗ

  Супрун розповіла, від яких саме повноважень її відсторонив суд

  "З першого дня їхньої роботи їх атакують": на засіданні Кабміну обговорили ситуацію з МОЗ

  Супрун терміново повертається з відрядження в США після рішення суду про відсторонення її від посади

  "Повноваження все одно на ній": Ємець прокоментував ситуацію Супрун з юридичної сторони