Жовте світло

Європейські стандарти: в Україні світлофори запрацюють по-новому

  Принаймні, такі зміни ініціюють урядовці й сподіваються, що це дозволить знизити смертність на дорогах

  Мінінфраструктури подало на розгляд до Кабміну акт про нові стандарти роботи світлофора, а також посилення відповідальності за проїзд на заборонене світло. Про таке повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк на сторінці у Facebook

  За його словами, ситуація з миготливим жовтим сигналом світлофора дуже небезпечна, адже одним "ще можна", а іншим – "вже можна".

  "Ми будемо переходити на нові ДСТУ по роботі світлофорів в Україні. Все це викладено у висновках та рекомендаціях Урядової комісії, акт вже спрямовано на розгляд Уряду. Після його затвердження ми запровадимо нові європейські стандарти роботи світлофора і обов’язково пропозиції від наших колег з МВС – посилення відповідальності за проїзд на забороняючий знак світлофора та фото-відео фіксація порушень ПДР", – зазначив Лавренюк.

  Читайте такожАваков розповів, скільки камер фотофіксації встановлять на першому етапі

  Він також уточнив, що необхідні для цього кошти передбачені Державною програмою безпеки дорожнього руху. "Ми зобов’язані зробити наші дороги безпечними. Працюємо далі", – наголосив заступник міністра інфраструктури.

  Як інформував 5.UA, раніше в Кабміні запропонували скасувати жовте світло світлофора, зважаючи на ДТП зі смертельними наслідками. У Мінінфраструктури, зокрема, кажуть: проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов'язані з проїздом на жовтий сигнал світлофора. 

  Попередній матеріал
  "Катували нескінченно": Чубаров про знущання ФСБ над харків'янином Стешенком
  Наступний матеріал
  Отруєння в дитсадку на Львівщині: п'ятеро дітей госпіталізовані