У ДП "Антонов" розповіли, коли будуть готові перші Ан-178 для Азербайджану

Найбільший для "Антонова" договір підписали саме з азербайджанською компанією

Перші два літаки Ан-178 для Азербайджану збудують в першому кварталі 2018 року. Усі десять літаків Ан-178 для Азербайджану "Антонов" будуватиме без російських деталей. Про це повідомив президент Держпідприємства "Антонов" Олександр Коцюба.

У червні "Антонов" та азербайджанська компанія підписали контракт на закупівлю 10 вантажних літаків Ан-178. За словами Олександра Коцюби, це найбільший договір українського підприємства, в якому вже проплачений аванс. Утім, саму суму не розголошують.

Ця програма співпраці є довготерміновою, і передбачається, що наступні вісім літаків остаточно складатимуть у Азербайджані, після того як за технологіями "Антонова" там створять виробничі потужності.

"Ми беремо участь і у виробництві літаків, по-перше, і, по-друге, ми беремо участь у будівництві потужностей виробничих у Азербайджані", – пояснив президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба.

Своєю чергою віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко заявив: "Нам дуже важливо, щоби ми робили кооперацію по цьому напрямку. Тому що десять літаків - це, з одного боку, небагато, а з іншого - дає можливість розвивати підприємство. Тому інші контракти, які ми би хотіли залучити з інших країн, повинні підсилити цей напрямок".

Зауважимо, літак Ан-178 перевозить вантажі до 18 тонн, розганяється до 850 км за годину та піднімається на висоту 12 км.

Як повідомляв 5.ua, "Антонов" переходить на імпортозаміщення деталей виробництва РФ.

Попередній матеріал
Подвійний теракт у Багдаді: кількість жертв сягнула 292 людей
Наступний матеріал
Неспокійно біля Лебединського: знімальна група "5 каналу" повернулася з позицій українських бійців

В Україні з’явився перший літакобудівний кластер на базі "Антонова"

Держпідприємство "Антонов" планує запустити серійне виробництво "Мрії"

"Антонов" опублікував відео польоту Ан-178 із новим двигуном

"Антонов" проривається на індійський ринок - на Гоа стартувала DefExpo-2016

ДП "Антонов" презентував модернізованого "Везунчика"

Геній авіації. 110 років з дня народження авіаконструктора Олега Антонова