Україною шириться грип: від початку сезону захворіли понад 180 тис. людей

Поки захворюваність не критично висока, тож навчальні заклади закриваються тільки у трьох областях

Грип в Україні посилюється. Школи в регіонах знову почали закриватися на карантин. Уже вдома всі учні Вінниці, кілька шкіл та груп у дитсадках закрили у Запоріжжі. А від на п'ятниці, 2 лютого, на вимушені канікули підуть школярі Житомира, передає "5 канал".

Поки захворюваність не критично висока, тож масового закриття навчальних закладів по всій країні немає. Такі рішення ухвалює місцева влада, коли епідпоріг сягає критичної позначки. За даними МОЗ, від початку епідеміологічного сезону на ГРВІ вже захворіли понад 180 тис. людей, і лише 200 тис. із 42 млн. українців зробили щеплення проти грипу.

"Було прийнято рішення закрити всі школи на карантин. Для того, щоб перервати оцей епідланцюжок і з профілактичною метою, для того щоб діти менше хворіли", – зазначила директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

"Якщо 30% і більше дітей у класі захворіли, такий клас закривається на карантин, або група в дитячому садку", – пояснила керівниця департаменту охорони здоров'я Запоріжжя Вікторія Ушакова.

Епідемія грипу шириться і світом. Від недуги, за даними Інституту моніторингу здоров'я Франції, у країні з початку зими вже померли майже 3 тис. людей. Близько 90% смертельних випадків – це люди старше 65 років.

Попередній матеріал
У Києві під час бійки загинув 22-річний військовий – поліція
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео