Втеча наркобарона Амоса Дов Сільвера

Як наркобарон Сільвер утік з "Борисполя" – у мережі з'явилося відео з камер спостереження

На наркобароні, як видно на відео, немає наручників

Відео втечі наркобарона Амоса Дов Сільвера, якого пізніше затримали і депортували в Ізраїль, опубліковано в інтернеті. Запис з камер спостереження в аеропорту "Бориспіль" оприлюднило Facebook-спільнота "Євромайдан".

На цих кадрах видно, як кілька чоловіків, серед яких Амос Дов Сільвер, проходять контроль безпеки в аеропорту. Додамо, що на відео також видно, що на наркобароні, якого співробітники СБУ привезли в аеропорт, щоб депортувати в Ізраїль, немає наручників.

Він одягає куртку і якийсь час просто чекає, поки охорона аеропорту оглядає речі, імовірно, співробітників СБУ, які його супроводжували. 

Через якийсь час наркобарон озирається на всі боки і, поки співробітники СБУ зайняті наведенням ладу в багажі, спочатку відходить у сторону, щоб віднести на місце контейнер для речей. А потім, не зупиняючись, виходить із зони перевірки безпеки, потім прискорюється і ховається з поля зору камер спостереження.

Як повідомляв 5.UA, 15 серпня пізно ввечері в аеропорту "Бориспіль" під час екстрадиції до Ізраїля скоїв втечу наркоторговець – громадянин Держави Ізраїль Амос Дов Сільвер. Він зник, коли з нього зняли електронний браслет, вже за межами паспортного контролю в зоні "дьюті фрі". 17 серпня СБУ повідомила про затримання Сільвера. Крім того, ДБР затримано трьох співробітників спецслужби, які підозрюються у допомозі втечі іноземця. Як відомо, сьогодні, 18 серпня 2019 року, наркокороля-втікача Сільвера з другої спроби екстрадували з України до Ізраїлю

Попередній матеріал
"Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір" – у Києві стартувала виставка, присвячена добровольцю із США – відео
Наступний матеріал
На Житомирщині організували безкоштовний літній табір для дітей з інвалідністю – сюжет