Іванна Коберник

"ЗА ЧАЙ.COM": радниця міністра освіти, заслужена журналістка Іванна Коберник на "5 каналі"

Чаюємо про освіту – чи виграє війну на сході простий український учитель; нова школа, як цементування совка й тоталітаризму, чи як хаб формування вільної особистості з умінням думати; нова ґенерація – об'єм знань чи уміння роботи з інформацією

Сьогодні вона радниця міністра освіти і науки, співзасновниця ГО "Смарт освіта" та "Батьківський контроль". На чаювання завітає Іванна Коберник, наша колега – заслужена журналістка, випускниця КНУ (навчання в Київському інституті журналістики).

За сприяння Фонду Конрада Аденауера стажувалася у Франкфурті-на-Майні за програмою перепідготовки для журналістів Східної Європи. Новини, авторські проекти, шеф-редактор політичного ток-шоу "Свобода слова", хронікер для "Шустер LIVE". Лауреатка "Телетріумфу".

Іванна була не лише журналістом – у її кар'єрі посада прес-секретаря віце-прем'єр-міністра України Миколи Жулинського, а в 2010-2011 – прес-секретар політика (на той час) Арсенія Яценюка. Вже чимало років у прицілі Іванни Коберник – освіта та її реформування.

Чи виграє війну на сході простий український учитель (якщо, звісно, Бісмарк мав рацію, що "війни виграють не генерали – війни виграють шкільні вчителі та священики"); нова школа, як цементування совка й тоталітаризму, чи як хаб формування вільної особистості з умінням думати; нова ґенерація – об'єм знань чи уміння роботи з інформацією. Чаюємо з Іванною Коберник о 22:00 нині.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 26 березня о 22:00.

Попередній матеріал
"Драконили", прострілювали, виманювали: як біля Широкиного ворог "на картинку" працює
Наступний матеріал
Самогубство героя АТО Волошина: поліція розглядає шість основних версій

Без конкурсу й тестування: в чому небезпека нової ініціативи Міносвіти щодо школярів

Більше ніяких конкурсів у 1-й клас: МОН опублікувало новий механізм зарахування дітей до школи

Куликов розповів, як знайти спільну мову з людьми, які нині живуть на Донбасі

Куликов розповів, чому пішов з телебачення – відео

Про Савченко, ОРДЛО та події в Україні 2014-го: журналіст Андрій Куликов у "Рандеву"

"ЗА ЧАЙ.COM": кінорежисер та акторка Марія Кондакова в ефірі "5 каналу"