Благодійний ярмарок для бійців АТО

Зернятко до зернятка: школярі Дніпропетровщини назбирали 8 тис. гривень на лікування бійця

Такі кошти учні місцевої школи зібрали, провівши благодійний ярмарок

Учні Дніпропетровщини провели шкільний ярмарок, на якому зібрали майже 8 тисяч гривень для лікування поранених бійців АТО. Про це повідомляється на сайті волонтерів People's Project.

"Учні школи №5 міста Верхньодніпровськ Дніпропетровської області провели шкільний ярмарок та зібрали 8000 гривень, які перерахували на лікування поранених бійців АТО за проектом "Біотех-реабілітація поранених", - йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, керівництво школи запропонувало провести благодійний ярмарок просто у вестибюлі школи. Цю подію назвали "Подаруй тепло воїну АТО". Метою акції було "допомогти пораненому захиснику і зробити йому тепло на душі".

Діти приносили на ярмарок смаколики, приготовлені власноруч, інколи із допомогою батьків, та продавали їх всім бажаючим – іншим школярам, батькам і вчителям.

Благодійний ярмарок для бійців АТО

Перед початком ярмарку пролунав гімн України. Загалом за один день було зібрано близько 8000 гривень. Найбільше зібрали учні "2-Б" класу – 1223 гривні.

Як повідомляється, минулого року школа вже організовувала подібний благодійний ярмарок і на зібрані кошти були придбані каски та інші речі для воїнів АТО."Постійно мотивуємо дітей на допомогу захисникам і діти відгукуються", – розповідає директор школи.

Благодійний ярмарок для бійців АТО

Попередній матеріал
Соратники Януковича дали викривальні свідчення проти екс-президента – Матіос
Наступний матеріал
"Ми не можемо чекати місяцями" – Порошенко закликав ВР прийняти зміни до закону задля засудження Януковича

"Не всіх туди пускають, прориваємось правдами-неправдами ": репортаж від волонтерів з передової

Пухнасті друзі на війні: волонтери покажуть киянам домашніх улюбленців із зони АТО - фото

"Для нього це було відродженням": як війна об'єднала серця героя та волонтерки