Офіційний старт "Євробачення-2018": чим збирається вражати європейських глядачів Melovin

Пісенний конкурс розпочнеться вже сьогодні, Melovin виступить 10 травня

Пісенний конкурс Євробачення-2018 офіційно розпочнеться сьогодні. Синім хідником пройдуть співаки із 43-х країн. Такий колір доріжки обрали, бо головна тематика конкурсу – море. Україну на конкурсі представляє виконавець Melovin. Про таке повідомляє "5 канал".

Поки що букмекерські прогнози не надто втішні, Україні пророкують місце у другому десятку. Українська постановка багата на спецефекти, це і палаючі сходи і вогняні феєрверки. Melovin виступатиме у другому півфіналі вже 10 травня, однак Україна за свого представника голосувати не може.

Після першої відкритої для преси репетиції виконавець пояснив, чому обрав саме таку концепцію номера. А ще розповів, як ставиться до українських співаків, які раніше представляли Україну на Євробаченні, а тепер активно виступають у Росії.

"Я не знаю, що у голові у цих артистів, як вони мислять, але я б не робив так, як роблять вони. Я – фанат своєї країни. У мене є своя чітка позиція, я люблю Україну", – сказав артист.

Він також розповів про ідею свого номеру: "Це історія музиканта, який починає свою історія із гри на фортепіано. Це моя народження, як я іду своєю дорогою, не дивлячись ні на що".

Попередній матеріал
У Міносвіти заявили, що деяким вишам можуть дозволити проводити вступні іспити
Наступний матеріал
Маленький принц: Кенсінгтонський палац опублікував перші офіційні фото Луї