Стало відомо, скільки додаткових коштів отримає Україна від уряду США

  Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середньому класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектора економіки, підвищення енергоефективності української економіки та її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва

  Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підписання додаткових угод до Угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між урядами України та США від 17 вересня 2014 року. Про це повідомляє "Урядовий портал".

  "Так, підписання Додаткової угоди щодо забезпечення сталого економічного розвитку створить необхідні законодавчі умови для виділення Урядом США додаткової технічної допомоги у розмірі понад $54,4 млн. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середньому класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення енергоефективності української економіки та її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва", – зазначено у повідомленні.

  Своєю чергою, загальний обсяг технічної допомоги, спрямований на вказані цілі в рамках угоди, із врахуванням додаткових коштів становитиме понад $139 млн.

  "Додаткова угода щодо допомоги у реформуванні врядування забезпечить виділення Урядом США додаткових коштів у вигляді технічної допомоги на суму понад $23,6 млн. Відповідні кошти будуть спрямовані на покращення законодавчого середовища у відповідності до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах врядування, а також зростання рівня підзвітності Уряду громадянам України і верховенства права", – зауважено у повідомленні.

  Загальний обсяг технічної допомоги в рамках цієї угоди з урахуванням додаткових коштів становить понад $62 млн.

  Як повідомляв 5.UA, 1 серпня, Сенат США підтримав виділення $250 мільйонів на безпекову допомогу Україні. 

  Попередній матеріал
  До Києва прямує баржа з херсонськими кавунами
  Наступний матеріал
  На виклики, де є загроза життю, реагуватимуть спеціальні "бронегрупи" – поліція

  Україна у топ-10 пріоритетів: посол спростував зменшення фіндопомоги США на оборону

  США передали українським військовим обладнання на $50 мільйонів – що відомо

  Трамп підписав оборонний бюджет, в якому передбачено $250 млн для України: про що йдеться в документі

  Безпекова допомога: Сенат США виділить Україні $250 мільйонів

  На сферу безпеки України: Конгрес США має намір виділити $250 мільйонів

  Позбутися фінансових "кайданів": Кабмін ухвалив стратегію "оздоровлення" держборгу