Пожежа в Сан-Паулу

У Бразилії вщент згорів та обвалися 26-поверховий хмарочос: головне про трагедію

Щоб врятуватися від вогню – люди вистрибували з вікон

У Бразилії вщент згорів 26-поверховий хмарочос. Після пожежі будівля обвалилася, забравши життя однієї людини. Ще трьох осіб досі шукають рятувальники. Рятуючись від полум'я, людям доводилося вистрибувати з вікон. Зайнялась багатоповерхівка у центрі Сан-Паулу рано вранці. Досі невідомі причини займання. Детальніше – далі.

Пожежа в Сан-Паулу

26-поверховий хмарочос у центрі Сан-Паулу спалахнув у ніч проти 1 травня. Це одна з найбільших будівель у місті. Раніше там був штаб поліції, утім останні роки багатоповерхівка стояла пусткою. Згодом на окремих поверхах з'явилися й мешканці. Після початку пожежі вогонь швидко поширився – і врешті конструкція не витримала і впала. Очевидці кажуть – щоб врятуватися від вогню, люди вистрибували з вікон.

Пожежа в Сан-Паулу

"Відразу, тільки-но я відчув, що всередині будівлі спалахнула пожежа, я побіг на 10 поверх і почав стукати у кожні двері з криками "Вогонь! Вогонь!". Тоді я рушив на вулицю, зі мною бігли й інші. Коли ми опинилися на подвір'ї, ми просто стояли і спостерігали як полум'я шириться будівлею", – згадує мешканець будівлі Габріель Арканьо.

Інший врятований Цельсо Дос Сантос розповідає: "Усе сталося миттєво. У нас були лічені хвилини на те, щоб схопити найнеобхідніше і вибігти. Дорогою ми кликали сусідів".

Пожежа в Сан-Паулу

На місце пожежі прибули загони вогнеборців із рятувальниками. Щоб загасити полум'я доправили понад півсотню одиниць спецтехніки. Приборкати вогонь було надзвичайно складно.

Пожежа в Сан-Паулу

"Ми не могли впоратися з вогнем. Загорілося близько 2-ї ночі. Усі загони вирушили на місце займання. На жаль, конструкція упала. Нині ми працюємо над тим, щоб загасити те, що залишилося від хмарочосу. Потому шукатимемо людей, які зникли безвісти", – звітує капітан пожежної служби Маркос Палумбо.

Пожежа в Сан-Паулу

Причина займання багатоповерхівки Сан-Паулу досі невідома. Це мають встановити слідчі. Тим часом люди, які залишилися просто неба – чекають на тимчасові помешкання.

Пожежа в Сан-Паулу

Оксана Ткаченко, "5 канал"

Попередній матеріал
Хтось мітингує і палить авто, а інші – пиво п'ють: яким був "першотравень" у Європі
Наступний матеріал
Штаб: Окупанти обстріляли Троїцьке зі 152-мм артилерії